Turnusy wakacyjne czas start

Po raz kolejny rozpoczęliśmy wakacyjne rekolekcje ministranckie. W tym roku w siedmiu ośrodkach, na 25 turnusach, ponad 800 ministrantów i 150 osób z diakonii pogłębia swoją relację z Bogiem.  Poniżej przedstawiamy kadry rekolekcyjne I i II turnusu.

 

Turnus I od 24 czerwca do 2 lipca 2018.

 

Bielsko Lipnik – Ośrodek Caritas

  1. Mateusz Rzepka
  2. ak Paweł Wojtała
  3. kl. Piotr Literski (III)
  4. kl. Kamil Jakóbczyk (III)
  5. kl. Grzegorz Margalski (III)
  6. kl. Mateusz Ochojski (I)
  7. kl. Patryk Swadźba (I)

 

Rybnik Niewiadom

Ks. Maciej Niesporek

  1. kl. Karol Knop (II)
  2. an. Grzegorz Sobolewski

 

Brenna Leśnica

  1. Łukasz Budniok
  2. kl. Maciek Kiryluk (II)
  3. kl. Adam Gudzik (II)
  4. kl. Michał Paprotny (II)

 

Kalna koło Żywca

Ks. Karol Faj

  1. an. Adam Dyrda
  2. an. Piotr Szymczyk
  3. an. Łukasz Jakubski
  4. an. Dawid Mikuła
  5. an. Kordian Kolon

 

Brenna Ośrodek Klerycki „Tabor”

  1. Krzysztof Brejza
  2. ak. Artur Stuchlik
  3. kl. Wojciech Drozdek (II)
  4. an. Szymon Borys
  5. an. Adam Grzyśka
  6. an. Dominik Jurczyk

 

Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne

Ks. Artur Sroga

  1. kl. Michał Kretek (I)
  2. kl. Szymon Waldach (II)
  3. kl. Michał Chodzidło (I)

 

 

 

II turnus od 3 do 11 lipca 2018 r.

Bielsko Lipnik – Ośrodek Caritas

  1. Mateusz Mnich
  2. kl. Daniel Mazur (II)
  3. an. Mateusz Chlubek
  4. an. Adrian Jambor
  5. an. Tomasz Kukułka
  6. an. Sebastian Markiewicz
  7. an. Adnrzej Matczak

 

Rybnik Niewiadom

Ks. Maciej Niesporek

  1. kl. Marcin Dajek (IV)
  2. kl. Mateusz Ochojski
  3. an. Maciej Ogrocki
  4. an. Seweryn Ofton

 

Brenna Leśnica

  1. Adrian Urbański
  2. ak. Paweł Wojtała
  3. kl. Michał Paprotny (II)
  4. kl. Adam Gudzik (II)
  5. kl. Mateusz Poniszowski (II)
  6. kl. Przemek Kuszek (I)

 

Kalna koło Żywca

  1. Mateusz Gamza
  2. kl. Filip Wiśniowski (II)

2  kl. Sebastian Pniok (II)

  1. kl. Adam Zając (I)

4.an. Martin Cichoń

  1. an. Adam Śliwiński
  2. an. Wiktor Mryka

 

Brenna Ośrodek Klerycki „Tabor”

Ks. Artur Sroga

  1. dk. Dorian Figołuszka
  2. kl. Szymon Grieger (II)
  3. kl. Wojciech Tomecki (II)
  4. an. Patryk Bończyk
  5. an. Krzysztof Namyślak

 

Dziękujemy prowadzącym Kapłanom, klerykom i animatorom za czas i serce wkładane w przygotowanie i poprowadzenie rekolekcji.