Wyniki losowania

Niedawno podaliśmy informację, że jako Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej chcemy podziękować Wam za czytanie tekstów na naszej stronie, przeglądanie zdjęć, zamieszczanie komentarzy… I tak jak przy oglądaniu strony dmak.info sprawdzenie kto czyta jest skomplikowane, tak przy wchodzeniu na fanpage jest to bezproblemowe i bardzo łatwe.

Postanowiliśmy wylosować kilka osób, które chcemy nagrodzić wyjazdami do Energylandii. Losowanie było trochę skomplikowane, ale pełne humoru i zabawy. Kostki do gry były bardzo przydatne. Najpierw losowano dzień i wyznaczono sobie cel czy szukamy „lajka” czy komentarza. Jeśli dany post zawierał to co zakładano, losowanie przebiegało dalej, tak by wyłonić zwycięzców. Jeśli nie szukano innego dnia.

Poniżej prezentujemy wylosowane osoby:

Polubienia:

Karol Garbocz – post z 5 I 2018 r.

Daniel Horst – post z 23 IV 2018

Michał Wyciszkiewicz – post z 20 IX 201,8

Jędrzej Leśniewicz – post z 28 XI 2018 r.

Daniel Lukosz  – post z 23 V 2019


Komentarze:

Patryk Kołodziej – post z 15 VIII 2018

Filip Lenkiewicz – post z 7 XII 2018

Jan Ignacek – post z 21 I 2019

Paweł Jochemczyk – post z 29 IV 2019

Maciek Dyrda – post z 23 V 2019

W celu odebrania nagrody prosimy o jak najszybszy kontakt z Duszpasterzem Ministrantów naszej Archidiecezji ks. Cezariuszem Walą pod numerem 519 318 869. Gdyby ktoś nie mógł odebrać nagrody nie jest wykluczone, że będzie przeprowadzone dodatkowe losowanie 😊

Musimy zaznaczyć, że imiona i nazwiska Karola, Filipa i Maćka bardzo często pojawiały się także przy innych postach – co widzieliśmy przy losowaniu, więc tym bardziej się cieszymy z wygranej.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim naszym sympatykom dziękujemy i zachęcamy do dalszej współpracy. Hasło reklamowe „Gościa Niedzielnego” w tym przypadku możemy też odnieść do nas: „Mamy wiernych czytelników” 😊

Dziękujemy!