Sega Band – Skoro Jesteś Ty…

Justyna Segiec oczywiście swoim pozytywnym głosem zachęca do uwielbienia Pana. Pozytywne teksty nastrajają na tak do życia, a przecież o to właśnie chodzi, żeby zaufać Mu i śpiewać Mu pieśń chwały.

Wszystkie teksty autorstwa Justyny niosą w sobie wiele ciepła i innego spojrzenia na świat, ze spokojem i optymizmem, takim, jakiego uczy nas On sam.

Sega Band to kolejny dowód na to, że niekoniecznie trzeba wymawiać imię Jezus, by Go uwielbiać i oddawać Mu chwałę i cześć. To oczywiście płyta warta polecenia. Można na niej znaleźć wiele radosnych dźwięków połączonych fantastycznie wybrzmiewającym saksofonem, ale są także takie utwory, w których tłem jest tylko i wyłącznie melodyjnie miękko rozpływający się fortepian, który nastraja nas do przyjęcia pewnej postawy… do skruchy, czy nawet swoistego rachunku sumienia za zaniedbanie czy niezrozumienie.

Ale przecież nie może się złego stać, bo skoro jesteś Ty… a my w to głęboko wierzymy, to jesteśmy bardzo bezpieczni i nikt nie jest w stanie odebrać nam radości z tego właśnie faktu!

Przemysław Pietrzak
p[at]jaszczur.org

Tracklista:

1. Słodycz 
2. We mgle
3. Otwórz serce 
4. Holly Father 
5. Obudź mnie 
6. Zmartwychwstał 
7. Kac 
8. Stać się dzieckiem 
9. Dość! 
10. Morze złudzeń 
11. Kiedy mówisz o miłości 
12. Wybacz że płaczę 
13. Skoro jesteś Ty	MP3 [5,8 MB; 128 kbps]

CD – 21,90 zł
MC – 13,90 zł


Dziękujemy

CENTRUM LITERATURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

ul. Wojewódzka 30/3
40-026 Katowice
tel/fax: 032 255 12 43
www.pik-net.pl/clc
e-mail: clc@silesia.pik-net.pl

za udostępnienie materiałów do recenzji