Rekolekcje Adwentowe dla kandydatów i animatorów ministranckich

Jeszcze mamy bardzo dużo czasu, ale warto już teraz pomyśleć o adwentowych rekolekcjach. Czas przed Bożym Narodzeniem jest dobrą okazją do wejścia z powrotem na drogę gorliwości i ewangelizacyjnego zapału. „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” to zarówno tytuł rekolekcji jak i nowego roku duszpasterskiego.

 

 

Zapraszamy zatem na Adwentowe Rekolekcje Kandydatów i Animatorów Ministranckich Archidiecezji Katowickiej, które odbędą się w dniach 1 – 2 – 3 grudnia 2017 r. (piątek – niedziela) w domu pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Boguckiej (ul. Markiefki 89, 40-211, Katowice Bogucice).

 

 

 

Rekolekcje poprowadzą ks. Cezariusz Wala i ks. Pawel Gajda wraz z Animatorami Archidiecezji. Uczestnicy zgłaszają się poprzez specjalny formularz znajdujący się na stronie Duszpasterstwa Ministrantów www.dmak.info Zgłoszenia przyjmowane są od 16 października (poniedziałek) do wyczerpania miejsc. Odpłatność za rekolekcje wynosi 100 zł. (noclegi i wyżywienie). Proponowane jest by część opłaty została pokryta z „kasy ministranckiej”. Należy zabrać ze sobą śpiwór.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!