Komiks o Trsycjuszu!

Z wielką radością pragniemy zaprezentować wydawnictwo pt. „Nieustraszony święty Tarsycjusz – patron ministrantów”. Skoro naszą stronę odwiedzają zainteresowani służbą liturgiczną, nie dziwi fakt, że jesteście pierwszymi, którzy się o tym dowiadują. „Nieustraszony…”  to wyjątkowa publikacja wydana przez Księgarnię św. Jacka i Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej.

 

Przedstawia życie świętego Tarsycjusza w formie jaką dzieci i młodzież bardzo lubią – czyli komiksu. Jak pokazały pierwsze doświadczenia, wciąga do czytania zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Mamy nadzieję, że komiks ten przypadnie Wam do gustu, tym bardziej, że idealnie nadaje się na spotkania dotyczące promocji służby liturgicznej np. w klasie, w rodzinie, na zbiórkach czy po prostu jako wspaniały prezent. Autorem tekstów jest Michał Pawłowski, a ilustracje wykonała Jadwiga Żelazny. Komiks jest do nabycia w Księgarniach św. Jacka i w Duszpasterstwie Ministrantów w cenie 6 zł.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą ciekawą publikacją.

Pierwsze wydanie zostało wydrukowane w kilkutysięcznym nakładzie i mamy nadzieję, że będą kolejne dodruki. Dlatego czekamy na Wasze opinie, sugestie i pomysły. A może to nie ostatnia publikacja o patronach ministranckich???

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

 

Tarsycjusz 10-11

 

Tarsycjusz 6-7 (2)