Rezerwacja zwiedzania podczas pielgrzymki

Serdecznie zapraszamy Służbę Liturgiczną na powakacyjną PIELGRZYMKĘ MINISTRANTÓW do Katedry Chrystusa Króla w Katowicach, w czwartek 30 sierpnia 2018 r.  Oprócz spotkania kolegów z innych parafii czy rekolekcji, w programie pielgrzymki warto zwrócić uwagę na możliwość zwiedzania z przewodnikiem: katedry, Drukarni Archidiecezjalnej, radia eM, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”. To wyjątkowa gratka dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji zobaczyć „od kuchni” diecezjalnych mediów lub zakamarków katedry.

 

 

Zwiedzanie drukarni i „Gościa” proponowane jest w następujących godzinach: 8.30, 9.00, 9.30 i 10.30 (zbiórka przed głównym wejściem do drukarni).
Natomiast zwiedzanie katedry o godz.: 8.30, 9.00, 9.30, 10.00 i 10.30 (zbiórka przed głównym ołtarzem w katedrze).

 

 

Z uwagi na dużą liczbę chętnych prosimy rezerwować godziny zwiedzania, dzwoniąc pod numer: 32/251 12 79. Prosimy podać liczbę uczestników, parafię oraz osobę odpowiedzialną, a także wariant trasy: katedra lub drukarnia i „Gość”. Liczba miejsc na zwiedzanie jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Osoby biorące udział w zwiedzaniu spokojnie zdążą skorzystać z innych punktów rozmieszczonych wokół katedry przed lub po Eucharystii.