VIII Olimpiada Liturgiczna – zgłoszenia z dekanatów

Zbliża się ostateczny czas nadsyłania zgłoszeń osób, które zwyciężyły w dekanatach, w eliminacjach do VIII Olimpiady Liturgicznej. Dekanalny opiekun ministrantów lub wyznaczony przez niego kapłan proszony jest o podanie zwycięzców ze swojego dekanatu do wtorku 30 kwietnia br. na adres: ministranci@spoko.pl(Podajemy imię i nazwisko uczestnika, nazwę parafii oraz kategorię).

Etap Diecezjalny Olimpiady odbędzie się w WŚSD w Katowicach  w sobotę 25 maja 2019 r. o godz. 11.00. Na etap diecezjalny obowiązuje dodatkowo dla uczestników oprócz OWMR, dokument Episkopatu Polski o Materii Eucharystii ze strony liturgia.katowice.pl

Przewidziano nagrody w każdej  kategorii wiekowej

I miejsce – pokrycie kosztów udziału w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej (możliwość wyboru turnusu) oraz bon o wartości 100 zł. do wykorzystania w Księgarni św. Jacka w Katowicach w dniu etapu diecezjalnego.

II miejsce – pokrycie kosztów udziału w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej (możliwość wyboru turnusu) oraz bon o wartości 75 zł. do wykorzystania w Księgarni św. Jacka w Katowicach w dniu etapu diecezjalnego.

III miejsce – pokrycie 50% kosztów udziału w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej oraz bon o wartości 50 zł. do wykorzystania w Księgarni św. Jacka w Katowicach w dniu etapu diecezjalnego.

Serdecznie zapraszamy ministrantów do udziału!