Osoby dopuszczone do uroczystości ustanowienia nowych animatorów

W rozwinięciu przedstawiamy wstępną listę osób dopuszczonych do nałożenia krzyży animatorskich po rocznym okresie próby. Uroczystość będzie miała miejsce w sobotę 1 czerwca br. w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Po dodatkowych egzaminach lub uzupełnionych formalnościach lista zostanie zaktualizowana w osobnym newsie.

Bąk Adam

Brawański Krzysztof

Bujoczek Kamil

Gomularz Gabriel

Hajduczek Mateusz
Jarosz Michał

Jorek Michał

Kalisiak Łukasz

Kasperczyk Krystian

Kołodziejczyk Mateusz

Lukosz Jakub

Łęcki Piotr

Łuc Jacek

Mańkowski Wojciech

Marek Bartłomiej

Melon Aleksander

Nietupski Franciszek

Nietupski Kacper

Nowak Michał
Osuch Jakub

Pawnuk Daniel

Siemieniec Grzegorz

Siemiński Jakub

Smołka Wojciech

Tytko Daniel

Urban Michał

Urbańczyk Piotr

Wadowski Filip

Weczerek Mateusz

Zagoła Marcin

Zyzik Artur

Osoby, które nie znalazły się na liście, a były na weryfikacji proszone są o skontaktowanie się z diecezjalnym duszpasterzem ministrantów pod numerem telefonu: 519 318 869 najlepiej w sobotę 18 maja po godz. 19.30 lub w niedzielę pomiędzy godziną 17.00 a 18.00.

Osoby, które nie były na weryfikacji lub muszą poprawić egzamin proszone są o wybranie jednego z terminów spotkania: we wtorek 21 maja o godz. 17.00 lub w środę 22 maja o godz. 17.00 w parafii Matki Bożej Piekarskiej w Katowicach na osiedlu Tysiąclecie Górne (ul. Ułańska 13, 40-887 Katowice).

Wkrótce na stronie więcej szczegółów na temat uroczystości ustanowienia animatorów i przyjęcia kandydatów do tej posługi.