Konkursy na pielgrzymce ministrantów

Już 30 sierpnia br. w Katowicach, w katedrze Chrystusa Króla, będziemy mieli okazję spotkać się na powakacyjnej pielgrzymce ministrantów. Co jakiś czas będziemy informować o szczegółach tego wydarzenia. Dzisiaj chcemy przypomnieć o konkursach przeprowadzanych tradycyjnie z redakcją „Małego Gościa Niedzielnego” oraz Księgarnią św. Jacka.

Mały Gość Niedzielny”

Na placu przed katedrą ministranci będą rozprowadzali najnowszy – wrześniowy numer „MGN”. Będzie go można nabyć także w specjalnie ustawionym namiocie redakcji. W każdym egzemplarzu „MGN” znajdziemy specjalny kupon. Należy go wypełnić i wrzucić do specjalnej urny znajdującej się w namiocie redakcji. Kupon upoważnia do losowań na zakończenie pielgrzymki. Przewidziane jest kilkadziesiąt losowań, a specjalną nagrodą ufundowaną przez „Małego Gościa Niedzielnego” jest nowoczesny tablet!

Ministranci, którzy uczestniczyli w rekolekcjach wakacyjnych mają możliwość nabycia MGN w promocyjnej cenie 4 zł.

Księgarnia św. Jacka

Obok katedry znajduje się stacjonarny sklep Księgarni św. Jacka. W dniu pielgrzymki ministrantów także i tam czeka na nas szansa na wygraną. Każdy ministrant, który w dniu pielgrzymki zrobi zakupy w Księgarni za 5 zł. i wypełni specjalny kupon weźmie udział w losowaniu nowoczesnego roweru. Ze wszystkich wrzuconych kuponów będziemy losowali także kolejne kilkadziesiąt innych nagród. Kupony otrzymamy za każde wydane 5 zł. Zachęcamy zatem szczególnie do nabycia książek pomocnych przy prowadzeniu zbiórek lub poszerzających wiedzę. Ministranci uczestniczący w rekolekcjach wakacyjnych będą mieli 10 procent zniżki na zakupy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce i do udziału w konkursach!