Rozgrywki w piłce nożnej halowej – kategoria „Lektor starszy”

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami odnośnie Mistrzostw Ministrantów Archidiecezji Katowickiej w piłce nożnej halowej w kategorii „lektor starszy”, które odbędą się w Tychach w dniach 1 lutego 2020 (część I) i 8 lutego 2020 r. (część II – tylko dla zwycięskich drużyn).

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji związanych z rozgrywkami, a także udostępniamy odpowiednie zgody, listę zgłoszonych drużyn i regulamin.

  • Opiekunowie drużyn zobowiązani są do przedstawienia w dniu zawodów w biurze Turnieju minimum 30 minut przed rozpoczęciem swojego pierwszego meczu wykazu zawodników według listy przesłanej przez Organizatora. Na prośbę Organizatora są zobowiązani przedstawić dowody tożsamości. Wykaz powinien być potwierdzony przez Proboszcza macierzystej Parafii.
  • Ze względów organizacyjnych prosimy o przestrzeganie wyznaczonych terminów, punktualne zgłaszanie się na parkiecie, oczekiwanie na drużynę nie może przekroczyć 3 minut (za opóźnienia drużyna może zostać zdyskwalifikowania przez organizatorów turnieju)
  • W przypadku rezygnacji z zawodów, proszę jak najszybciej zgłosić nieobecność drużyny na adres ministranci@spoko.pl