Konkursy DMAK


Nie wiemy czy pamiętacie, że trwają dwa konkursy ogłoszone przez Redakcję strony dmak.info

LAJKI i KOMENTARZE – DZIĘKUJEMY!!!
Podobnie jak w ubiegłym roku, chcemy podziękować Wam za obecność i życzliwość. Co więcej, chcemy nagrodzić tych co lajkują lub komentują nasze posty – oto cała zasada konkursu. Przypominamy, że trwa tylko do poniedziałku 15 czerwca br. Pod uwagę będą brane wpisy pod postami, ale też i zdjęciami. Losowanie osób aktywnie uczestniczących w naszych social mediach obejmie okres od 15 czerwca 2019 do 15 czerwca 2020 roku włącznie. Po 15 czerwca prześledzimy nasz ministrancki fanpage i Instagram i wkrótce po zakończeniu konkursu wybierzemy losowo osoby lajkujące i komentujące. Zwycięzców poinformujemy poprzez nasz fanpage i stronę dmak.info.

Wśród prezentów czekają wyjątkowe nagrody m.in. darmowe wyjazdy do Energylandii w środę 24 czerwca br. oraz ministranckie upominki.

KONKURS NA MINISTRANCKIE MEMY

Przypominamy, że trwa drugi konkurs na ministranckie MEMY. Ich tematyka powinna dotyczyć ministrantów lub się do nich bezpośrednio odnosić. Konkurs trwa tylko do niedzieli 14 czerwca 2020 r.
Ocen memów dokona jury powołane przez duszpasterza ministrantów archidiecezji katowickiej i on też rozstrzyga ewentualne kwestie sporne w obu konkursach.
Prace należy przesyłać w formacje jpg. na adres: cezariusz.wala@katowicka.pl W zgłoszeniu należy podać: Imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon i email oraz klauzulę potwierdzającą osobiste wykonanie pracy oraz zaświadczenie, że ewentualne osoby znajdujące się w pracy wyrażają na to zgodę.

Ogłoszenie wyników nastąpi przez stronę DMAK i fanpage Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej niezwłocznie po sprawdzeniu prac. Nagrodami są wyjazdy do Energylandii oraz nagrody niespodzianki (wyjazd planowany jest na środę 24 czerwca br.).

Serdecznie zapraszamy do udziału!

A poniżej kilka przykładowych tegorocznych memów ?