Zgłoszenia do diecezjalnego etapu VI Olimpiady Liturgicznej

mszał

Zakończyły się etapy dekanalne Olimpiady Liturgicznej. Dekanalnych opiekunów ministrantów prosimy zgłaszać zwycięzców ze swojego dekanatu do diecezjalnego duszpasterstwa ministrantów na adres: ministranci@spoko.pl


 

Olimpiada na poziomie diecezji odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2017 r. o godz. 10.30. w Katowicach (najprawdopodobniej zmiana miejsca na salę drukarni archidiecezjalnej – nad księgarnią św. Jacka)

 

 

Przypominamy, że tekstem źródłowym Olimpiady jest Ogólne Wprowadzenie do Mszału Rzymskiego oraz wskazania Episkopatu Polski (Wydawnictwo Pallotinum – Poznań 2006 lub znajdujące się na stronie Komisji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Episkopatu Polski na stronie: http://www.kkbids.episkopat.pl/?id=201 ).

 

 

Nagrody w każdej kategorii wiekowej:

 

 

I miejsce – pokrycie kosztów udziału w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej (możliwość wyboru turnusu) oraz trzydniowy wyjazd na ogólnopolską pielgrzymkę ministrantów do Poznania w dniach 16 – 18 czerwca 2017.

 

 

II miejsce – pokrycie 50% kosztów udziału w rekolekcjach wakacyjnych organizowanych przez Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej oraz bon o wartości 50 zł. do wykorzystania w Księgarni św. Jacka w Katowicach w dniu etapu diecezjalnego.

 

 

III miejsce – nagrody książkowe, upominki.

 

 


Ponadto każdy uczestnik etapu diecezjalnego oprócz poczęstunku, otrzymuje bon kwotowy do wykorzystania na dowolny zakup w Księgarni św. Jacka w Katowicach w dniu trwania Olimpiady.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy na finały