Ministranci i wynalazki?

Jak wszyscy wiemy, ministranci mają bardzo szerokie spektrum zainteresowań. Dlatego też, rektor Uniwersytetu Śląskiego prosi o przekazanie informacji dotyczącej OFF SCIENCE PODCZAS 4. ŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI KATOWICE.

Przegląd Garażowych Wynalazków OFF SCIENCEto inicjatywa prezentująca dokonania osób, które amatorsko zajmują się nauką. Wynalazcy – amatorzy oraz konstruktorzy, którzy tworzą urządzenia i opracowują ciekawe rozwiązania techniczne w zaciszu prywatnych garażów, piwnic i warsztatów, będą je mogli zaprezentować już po raz trzeci podczas 4. Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (26 – 27 stycznia 2020 r.). Do udziału w konkursie zaproszeni są też uczniowie i nauczyciele szkół technicznych.

Zgłoszenia na przegląd można dokonywać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl do 30 września br. Komisja konkursowa wybierze najlepsze propozycje, które zaprosi do udziału w 4. ŚFN KATOWICE. Na wszystkie pytania dotyczące Off Science odpowie Biuro Festiwalowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału!!!