Nowa odsłona Księgarni św. Jacka

Nowe oblicze stacjonarnej księgarni Wydawnictwa Księgarnia Świętego Jacka to odpowiedź na aktualne trendy. W odnowionym lokalu jest dostępna dobra literatura, paramenty liturgiczne, ale także… kawa.

Do wejścia zachęca nie tylko odnowione, jasne wnętrze, ale również stylowe, kolorowe fotele. – Jest kilkanaście miejsc, w których można wygodnie usiąść, wypić kawę, przeglądnąć książki, spędzić miło czas – wymienia diakon Tadeusz Cieślik, prezes Wydawnictwa Księgarnia Świętego Jacka.

W uroczystej inauguracji działalności uczestniczył metropolita katowicki abp Wiktor Skworc. – Próbujemy odpowiedzieć na tę zmieniającą się rzeczywistość. Salon odpowiada potrzebom dzisiejszego klienta, który szuka wartościowej książki czy pamiątek religijnych. Można usiąść i zapoznać się z treścią, zanim podejmiemy decyzję o kupnie. To zawsze jest miłe, kiedy można przejść pomiędzy regałami, przysiąść i przejrzeć – oceniał zmiany.

Zdjęcia z otwarcia i całość artykułu przeczytamy tutaj: https://katowice.gosc.pl/doc/6524018.Katowice-Otwarcie-Ksiegarni-sw-Jacka-na-Wita-Stwosza