Wspomnienia po Światowych Dniach Młodzieży

Mija rok od wielkich wydarzeniach w Krakowie, czyli Światowych Dni Młodzieży. Dla wielu z nas jest to okazja do wspomnień, przeglądania zdjęć, pisania do przyjaciół – poznanych nieraz z dalekich krajów.

sdm rocznica

Przeglądamy posty z mediów społecznościowych, gdzie wielu znanych i lubianych postaci mówiło na ten temat. Np. Aktorka Małgorzata Kożuchowska tak pisała na swoim blogu:

„ŚDM przypomniały mi, że upływający czas nie ma znaczenia, że liczy się młody duch i to wewnętrzne, charakterystyczne dla młodych poczucie, że wszystko jeszcze przede mną. Słowa papieża Franciszka dały mi znów energię i chęć do działania. Wygodna kanapa i spokojna emerytura muszą jeszcze poczekać 🙂
Dziękuję Ojcze Święty!
Wielki szacunek dla organizatorów ŚDM w Krakowie! Wielka praca, imponująca logistyka, piękna oprawa artystyczna! Gratuluję! A na koniec, cóż powiedzieć…żal, że to już koniec
P.S. W Panamie jeszcze nie byłam…to będę!”.

Każdy kto chciałby powspominać te wielkie wydarzenia zachęcamy do odwiedzin oficjalnej strony krakow2016.com. Tam można znaleźć program obchodów pierwszej rocznicy ŚDM w Krakowie.