Twój „Gość Niedzielny” – wyraź opinię w ankiecie

Drodzy Czytelnicy, prosimy o ocenę naszej dotychczasowej pracy oraz o sugestie dotyczące Waszych oczekiwań – za pośrednictwem ankiety.

To słowa, które możemy przeczytać na oficjalnej stronie Gościa niedzielnego.

 

 

Zbliża się 100 rocznica wydania pierwszego numeru „Gościa Niedzielnego”. Będzie to miało miejsce w 2023 r. W tym czasie w tygodniku zachodziło wiele zmian. Wszystko by poprawić standardy i coraz lepiej wpasować się w oczekiwania czytelników. Cel można uznać za osiągnięty, ponieważ „Gość Niedzielny” zajął drugie miejsce w rankingu najchętniej czytanych tygodników w Polsce.

 

 

„Bardzo dziękujemy Wam, drodzy Czytelnicy, za wierność naszemu tytułowi. Prosimy o ocenę naszej dotychczasowej pracy oraz o sugestie dotyczące Waszych oczekiwań – związanych z podejmowaną w „Gościu” tematyką, formą graficzną pisma oraz sposobem dystrybucji – za pośrednictwem ankiety. Liczymy na szczere opinie, również krytyczne. Będziemy wdzięczni za wskazówki, co możemy poprawić, zmienić, tak byście jeszcze chętniej i z większą przyjemnością sięgali po nasz tygodnik.” – Pisze redakcja Gościa Niedzielnego

 

 

Wydrukowaną ankietę można znaleźć w najnowszym wydaniu „Gościa” [klik]

 

 

Należy ją wypełnić i włożyć do dołączonej do tego numeru zaadresowanej koperty, a następnie wrzucić do skrzynki pocztowej. Nie trzeba naklejać znaczka! Koszty wysyłki zostały opłacone przez Instytut Gość Media – wydawcę „Gościa Niedzielnego”.

 

 

Ankietę można też wypełnić online [klik]

 

 

Czas na wypełnienie ankiet trwa do 30 kwietnia br.

 

 

Osoby, które wypełnią ankietę oraz podadzą swój adres i numer telefonu mają szansę otrzymać jedną z trzech nagród:

  • robot kuchenny firmy Tefal CompanionXL
  • laptop HP Pavilion 15
  • zestaw narzędzi firmy Hilti wiertarka i wkrętarka akumulatorowa

 

 

Dla uczestników ankiety przygotowano również 10 rocznych prenumerat elektronicznego wydania „Gościa Niedzielnego”.

 

 

Regulamin konkursu dostępny na: https://ankieta.gosc.pl